Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Dairesel Kanatlı Kapı Kumandası

Nice Dairesel Kanatlı Kapı Kumandası

Kapı otomasyonlarında kapıların uzaktan yönetimini tek tuşa dokunarak elinizde bulundurmanızı sağlayan Nice Dairesel Kanatlı Kapı Kumandası aksesuar seçenekleri arasında satışa sunulmaktadır. En uygun fiyatlarda 2 ve 4 kanallı seçeneklerinin yanı sıra ürün grubu içerisinde renkleriyle de beğeninizi kazanacak ürün kapı açma ve kapama ile kaybettiğiniz zamanı sizlere kolaylıkla geri kazandıracak. Belirli mesafelerden kumandanın tuşuna dokunarak kapının açılmasını veya kapanmasını sağlayabilirsiniz. Modern yaşam alanlarına ayak uyduracağınız türden yaşam kalitenizi bir adım ötelere taşıyacağınız aksesuarlar kapı otomasyonlarını kullanırken konforu ve rahatlığı da beraberinde getiriyor.

Harici ve dahili olarak kullanılabilecek kumanda modellerinde kullanım yoğunluğuna göre pil ömrü oldukça uzundur. Sık sık pil değiştirme zahmetine girmeyeceğiniz kullanım olanağında anahtarlığa takılabilecek portatif yapısı ve kolay tutulabilmesi rahat bir kullanım olanağını sizlere sunacak. Rolling kodlu programlama teknolojisinde imal edilerek güven duyacağınız kalitede tasarımı ile satışa sunulan Nice kumanda kapı otomasyonu modellerine göre de değişkenlik arz etmektedir. İşlevi aynı olsa da farklı görevler ve özellikler üstlenen Nice Dairesel Kanatlı Kapı Kumandası modelleri bahçe ve garaj kapısı seçeneklerinde seksiyonel kapılardan kepenk kapılara, yana kayar kapılardan kanatlı kapılarak kadar tüm kapı otomasyonlarına uygun seçenekler sunmaktadır.

Ayrıca bariyer sistemleri için de uygun Nice Dairesel Kanatlı Kapı Kumandası modellerinin bulunduğu ürünlerde otomatik kapı kullanımını tercih ettiğiniz her otomasyon sistemi için uzaktan yönetimi sağlayabilirsiniz. Kapı otomasyonlarını otomatik kullanım olanağı için ihtiyaç duyacağınız motor modelleri tüm ürün grubunda kit ürünler arasında da satışa sunulmaktadır. Kit ürünler dahilindeki tüm motor mekanizmaları seti içerisinde aksesuarlar arasında uygun kumanda modeli de set halinde tek fiyata satışa sunulmaktadır. En ekonomik fiyatlarda ister yedek parça ister aksesuar modeli olarak kumanda siparişlerinizi uygun seçeneklerde sizler de verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir