Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Bariyer Kumanda Alıcısı

Nice Bariyer Kumanda Alıcısı

Nice Türkiye tüm bariyer sistemlerini uzaktan yönetimini sağlayabilecek bir aksesuar modeli olarak satışa sunulan Nice Bariyer Kumanda Alıcısı uzaktan kumandalara uygun olarak satışa sunulmaktadır. Nice kumanda aksesuarlarının fonksiyonel bir kullanım olanağı sağlaması için kollu bariyer sistemlerine entegre yapısında kullanacağınız alıcı kartı uzaktan kumandaların göndermiş olduğu sinyalleri motor mekanizmasına ileterek bariyer kolunun açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Rolling kodlu programlama teknolojisinde kopyalanması mümkün olmayan bir güvenliği aksesuar modellerinde de kullanımlarınıza sunan Nice Türkiye kullanımda konfor sağlayacak tüm aksesuar seçenekleriyle bariyer kullanımında rahatlığı ön plana çıkarıyor.

Nice Bariyer Kumanda Alıcısı aksesuarının montajlanmasıyla birlikte bariyer sistemine tanımlanan uzaktan kumandaların açma veya kapama için kapı mekanizmasına ilettiği sinyalleri alıcı görevi üstlenerek motor mekanizmasına ileten kart motor mekanizmasının çalışma kabiliyeti ile bariyer kolunun açılmasına ve kapanmasına imkan tanımaktadır. Bariyerleri açma ve kapamayla kaybedeceğiniz zamanı size geri kazandıran kart sayesinde uzaktan kumanda ile bariyer yönetimini elinizde bulundurarak zahmetsiz bir kullanım olanağı bulabilirsiniz. Geçiş kontrolünün sağlanmasında yalnızca uzaktan kumandaya sahip olan kişilerin geçişler için kullanabileceği sistemde rahat, güvenli ve konforlu bir kullanım olanağı bulabilirsiniz.

Nice Bariyer Kumanda Alıcısı ve  Teknik Destek

İhtiyaçlarınıza ve kullanım konforunuza bir alternatif olarak satışa sunulan Nice Bariyer Kumanda Alıcısı harici seçeneklerinde en uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulmaktadır. Kaliteli bir aksesuar modeli olarak tercih ettiğiniz tüm bariyer modelleri için alıcı kartın sağlayacağı konfordan faydalanabilirsiniz. Birbirinden farklı kumanda modellerine uygun olarak alıcı görevi üstlenen kart için siparişlerinizi vermeniz mümkün. Ayrıca kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde aksesuarlarınız için de Nice servis imkanlarından gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Memnuniyetinize kalıcı bir itimat sağlayacak kaliteli ürünler kadar aksesuar seçenekleri de tüm ihtiyacınızı güvenle Nice garantisinde karşılamanızı sağlayacak.

Nice Bariyer Kumanda Alıcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir