Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Yetkili Servisi

Nice yetkili servisi

Otomatik kapı ihtiyaçlarınız için en akılcı çözümlerle Nice Türkiye ile tüm ihtiyaçlarınıza alternatifler bulabilirsiniz. Otomatik kapı otomasyonlarında kapı mekanizmalarının yanı sıra tüm kapılara özel motor modelleri ve kapı mekanizmalarının işlevsel kullanımını sağlayacak aksesuar seçenekleri kalite standartları çerçevesinde imal edilerek satışa sunulmaktadır. Güven duyacağınız kalitesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz kapı otomasyonları estetik tasarımlar ile de her türlü ihtiyacınıza cevap vererek tek seferde karlı bir adım atmanızı sağlıyor. İnsan yoğunluğunun bulunduğu alanlarda veya geçiş alanlarını sınırlandırmak istediğiniz mekanlarda her ihtiyacınızı güvenle karşılayacağınız kapı mekanizmaları kadar kullanımlarınız sırasında olası bir arıza durumuna karşılık servis imkanı da oldukça önemli olacaktır.

Müşterilerine satış sonrasında Nice yetkili servisi hizmetleriyle de memnuniyetine kalıcı bir itimat sağlayan Nice ürünlerinde rahatlığı ve konforu bir arada bulacaksınız. Seksiyonel kapı, dairesel kanatlı, yana kayar veya fotoselli kapı kategorilerinde her biri konunun uzmanı servis ekibiyle olası arıza risklerini stabil çözümleriyle tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kapı mekanizmasının otomatik kullanımına imkan tanıyan motor modellerinde bir arıza nedeniyle otomatik kapı kullanımlarınız kısıtlanması Nice yetkili servisi çözümleriyle otomatik kapılarınızı sorunsuz kullanıma hazır hale getiriyor.

İhtiyaçlarınıza uygun bir kapı mekanizmasını tercih ettiğinizde Nice yetkili servisi ekibi teknik bilgileriyle ürünün kolayca montajının yapılmasını sağlayarak kullanımlarınıza hazır hale getirmektedir. Ürünü kullanımlarınız sırasında olası bir soru ya da sorunla karşılaşmanız halinde çağrı merkezini arayarak ilgili servis departmanına bağlanabilir ve konunun uzmanı servis ekibinden yardım alabilirsiniz. Büyük sorunlarınız için adres ve iletişim bilgilerinizi içeren kaydınızı bırakarak servis hizmetlerinden kısa sürede faydalanabilirsiniz. Arıza, tamir ve bakım ihtiyaçlarınız için de kaliteli bir hizmeti alacağınız faaliyetlerde tüm sorunlarınızı geride bırakarak otomatik kapılarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir