Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

İstenilmeyen girişleri önleyerek, girişleri ve çıkışları kontrol altına almak için güvenli, hızlı ve etkili çözüm bariyer sistemleridir. Özellikle araç giriş çıkışlarının yoğun olduğu alanlarda zamandan kazanırken emniyeti de sağlamak amacıyla son dönemde kullanımı giderek yaygınlaşmıştır.

Otomatik sistemleri, hızlı motorları, motor aksesuarları ve yedek parça ürünleriyle her alanda kendini kanıtlamış ve adını sektörün zirvesine yazdırmış bulunan Nice Türkiye, bariyer sistemlerinde de kullanıcılarının takdirini kazanmıştır.

WIDE SYSTEM, WIDES, WIDEM, WIDEL modelleriyle SBAR KIT, M3BAR, M5BAR 5KIT, M7BAR 6KIT, M7BAR 7KIT, LBAR 8KIT, LBAR 9KIT Nice Türkiye’nin kendini kanıtlamış bariyer sistemleridir.

Nice Türkiye Bariyer Sistemleri, özellikle engel tanıma özellikleri ile öne çıkar. Hareketlilik sırasında oluşan sıra dışı bir durumu algılar ve haber verir. Elektronik ve mekanik bölümler herhangi bir potansiyel riske karşı tasarlanmış olup emniyet sağlar.

Nice Türkiye, müşterilerine ürünleriyle hizmet vermekle yetinmez. Tamir, bakım, onarım ve yedek parça desteği ile müşteri hizmetleri ve yaygın yetkili servis ağı da 7/24 kullanıcıların yanındadır.

1996’dan bu yana ülkemizde de dayanıklı, kaliteli, güvenli, estetik ürünleriyle kendisini kanıtlamış bulunan İtalyan firma Nice, alanında uzman personeli ile de daima destekçiniz olmaktadır.

Nice Türkiye Olarak Nice Bariyerleri

Satışını Yapmakla Beraber Teknik SERVİS hizmeti vermekteyiz.