Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Otomatik Kapı

Nice Otomatik Kapı

Modern mimari yapıların her geçen gün artmasıyla insanların kullanım konforu sağlayacağı otomatik kapı sistemleri de hemen her mekan için tercih edilmektedir. Farklı amaçlar için alternatif çözüm olanaklarında Nice otomatik kapı seçeneklerinde sizler de tüm ihtiyacınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Evlerden iş yelerine, endüstriyel tesislerden fabrika, alışveriş merkezi, otel ve hastane gibi daha pek çok alanda otomatik kapı kullanıcılarına zaman tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Zahmetsiz kullanımında geçiş alanlarını sınırlandırmak için veya insan yoğunluğunun bulunduğu alanlarda seri geçiş imkanı sağlamak için otomatik kapıları tercih edebilirsiniz.

Uzun yıllar ürün imalatı ile kaliteli ve güvenilir otomatik kapı sistemlerini müşterileriyle buluşturan Nice Türkiye vermiş olduğu garantisinde satış sonrası servis imkanları ile de tüm ihtiyacını karşılayacak. Müşterilerine kaliteli otomatik kapı sistemlerinin yanında Nice servis imkanlarıyla da satış sonrası hizmetleri sunan servis olanakları tamir, yedek parça ve bakım için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Seksiyonel, fotoselli, kanatlı, katlanır, yana kayar gibi pek çok kategoride otomatik kapı seçenekleriyle yaşam alanlarınızı modern bir görünüme kavuşturan Nice otomatik kapı, geçişi sınırlandırılmak istenen alanda otomatik kullanım olanağı sunacak motor modelleriyle de her türlü ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacak.

Ayrıca otomatik kapılarınızın işlevsel kullanımına imkan tanıyacak aksesuar seçenekleriyle de Nice otomatik kapı seçeneklerini çok daha güvenilir ve hızlı şekilde kullanım konforu ile zenginleştirebilirsiniz. Her müşteri ihtiyacına alternatif çözümlerinde farklı ihtiyaçlarınız için en uygun ve otomatik kapı sistemlerinde en akılcı çözümleri bulmanız mümkün olacak. Bütçenize uygun fiyatları ile de dikkatinizi çekecek olan otomatik kapılar her türlü zorluğa dayanım gösterecek sağlamlıkta tasarımı ile uzun yıllar güvenle ve sorunsuz bir şekilde kullanımlarınıza imkan tanıyacak.

Nice Otomatik Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir