Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Motoru Satış ve Servis

Nice Motor, kurulumu basit, kullanışı kolay, dayanıklı, emniyetli, estetik ürünleriyle adını sektörün zirvesine yazdırdı.

Firma, iklim koşulları ve kullanım alanlarını dikkate alarak ileri teknolojiyle çalıştığı ürünlerinde kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyerek ihtiyaca ve her bütçeye uygun modeller geliştirdi.

Ürünlerini Nice Servis ile de destekleyerek müşteri hizmetleri ve yetkili servis ağı ile 7/24 hizmetlerini sürdürmeye devam etti. Kit Ürünler, Bariyer Sistemleri, Garaj Kapısı Motoru, Bahçe Kapısı Motoru, Yana Kayar Kapı Motoru, Endüstriyel Alan Kapı Motoru, Dairesel Kapı Motoru, Santral Kepenk Motoru, Seksiyonel Kapı Motorunun kullanım aşamasında da kendisini tercih edenlere yardımcı olmaya her tür bakım, tamir, onarımda devam etti.

NİCE TÜRKİYE Yetkili Satış ve Servis:

Nice Motorları, engel tanıma özellikleriyle emniyeti temin ederken yabancı bir cisme karşı hareketi durduran bu sistemler tercih sebebi oldu. Yavaş başla, yavaş dur nitelikleri, dayanıklı yapılarıyla yıllarca kullanılabilmesi ve şıklığı da yine bu motorlar için “Evet” dedirtti.

Nice Motor, emniyet fotoseli, otomatik kapı motorunuza uyumlu kumanda ve flaşör gibi aksesuarlar ile de ürünlerini tamamlıyor.

Zamanla yarışan günümüz insanına yaşam alanlarında pratik çözümler sunan ürünler, hızın yanı sıra kalite, dayanıklılık, şıklık, emniyet arayanların seçimi. Konut, iş yeri, alış veriş merkezleri, endüstriyel alanlar, hastane, otel gibi pek çok yerde kullanılan otomatik kapılara uygulanan Nice Motorları, sizin ve sevdiklerinizin hayatını kolaylaştırırken güvenliğini de sağlıyor.