Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Dairesel Kapı Motoru

Nice dairesel kapı motoru

Modern yaşam alanlarında bahçeli evlerinizin girişleri için dairesel kanatlı kapılar estetik ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Dairesel kanatlı kapı otomasyonları otomatik kullanım olanağı sağlayan Nice dairesel kapı motoru modelleri tek kanatta ağırlık taşıma kapasitesine bağlı olarak tüm ihtiyaçlarınıza alternatif çözümler sunabilmektedir. Modern yaşam alanlarına estetik görünüm sağlamasının yanında işlevsel kullanımını ve kullanımda konforu da bir arada sunması ile tercih edeceğiniz motor modelleri güvenli kullanımı ile de güveninize kalıcı bir itimat sağlıyor.

Nice garantisinde imal edilen Nice dairesel kapı motoru her ihtiyaca uygun seçeneklerinde kalite standartlarından ödün vermeden uzun yıllar kullanımlarınıza dayanım gösterecek kapasitesiyle satışa sunulmaktadır. Her mevsim zorlu hava şartlarına dayanım gösterecek sağlamlığı ile performansından ödün vermeden kullanabileceğiniz motor modelleri en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayrıca tercih edeceğiniz dairesel kanatlı kapı motor modelinin set içerisinde yer alması halinde motor mekanizmasına ek olarak aksesuar seçeneklerine de tek fiyatta kit ürünler dahilinde sahip olabilirsiniz.

İmal edilen tüm aksesuar modellerine motor mekanizmasının uygunluğu halinde entegre bir yapı sergileyen Nice dairesel kapı motoru modelleri arasında seçeceğiniz ürün ile kullanımda işlevselliği ile konforu da beraberinde getiriyor. Sorunsuz kullanımlarınıza güvenliği de sunan motor modelleri işlevsel özelliklerinde kapı otomasyonunun otomatik çalışma parametrelerini ayarlamanıza imkan tanımaktadır. Bahçeli evlerinizin girişleri için tercih edeceğiniz kapı otomasyonunu dilerseniz apartman ve site gibi toplu konut girişleri veya endüstriyel tesis girişleri için de tercih edebilirsiniz. Orta yoğunlukta veya yoğun kullanımlarınız için uygun motor modellerinin bulunduğu ürünler arasında tüm ihtiyacınızı güvenle karşılayacaksınız. Bütçenizi zorlamadan sahip olacağınız ürünler düşük enerji sarfiyatı ile enerji tasarrufu sağlamakta ve kullanımlarınız sırasında kapı açma kapatmayla kaybedeceğiniz zamanı siz değerli müşterilerimize geri kazandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir