Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Türkiye

NİCE TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ VE SERVİS

Gelişen teknolojiye uyum sağlayabileceğiniz imkanlarda; kaliteli ürünler ve hizmetlerin bir arada sunulduğu firmamızda, Engdoor kapı sistemlerine dair aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz. Müşterimizin ihtiyaçları gözetilerek ‘her zaman iyiyi ve kaliteyi uygun fiyat avantajları ile sunmayı’ amaç edinen firmamız, tercihlerinizin doğruluğunu ürünlerinin kalitesiyle kanıtlayacaktır.

Avrupa standartlarına uygun ürün imalatında estetik dizayn ve tasarım harikası ürünler, hayatınızı ihtiyaç duyduğunuz her alanda kolaylaştırmaya yetecektir. Firmamız garantisinde uzun yıllar güvenle kullanacağınız akıllı teknoloji de ürünlerimiz her ihtiyaca uygun alternatif model seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Yılların teknoloji deneyiminde her zaman iyiyi ve kaliteyi siz değerli müşterilerine sunmayı amaç edinen firmamız fonksiyonel özelliklere sahip Engdoor sistemlerinde rekabetçi düşük fiyatları ve kalitesiyle dikkat çekecektir.

Güvenli iletişim sistemlerine uygunlukta mikroişlemci teknolojisine dayalı, akıllı tork yöntemleri ve dış dünya merkezi alıcılarla iletişim protokolünde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz otomasyon sistemlerini firmamızda bulabilirsiniz. Satışta bulunan ürünlerimiz hızlı ve kolay kuruluma imkan tanımanın yanında basit programlamayı da beraberinde getirerek müşteri ihtiyaçlarınız stabil bir biçimde büyük bir konfor eşliğinde giderilmesi amaçlanmaktadır.

Ayrıca müşteri memnuniyeti için müşterilerinin ürünü çok daha işlevsel kullanımı amacıyla imal edilerek satışa sunulan aksesuar seçenekleri de firmamızda mevcuttur. Yenilikçi anlayışın en yeni ürünlerini teknoloji harikasıyla bütünleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılamanızı amaç edinen firmamız, akıllı teknolojiden faydalanan bireyler ve işletmeler arasında sizlerin de yerinizi almanızı sağlayacaktır.

Akıllı teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan bütçenize uygun fiyatlarla faydalanabileceğiniz ürünlerimiz yaşam alanlarında veya işletmelerde estetik görünümü de beraberinde getirecek.

HEDEFİMİZ

ENGDOOR Olarak Sektörümüzün Lideriyiz:

Engdoor sistemlerinde ihtiyaçlarınızı karşılamanızın yanı sıra göz estetiğine de hitap eden ürünlerimiz sağlam ve dayanıklı yapısı ile beğeninizi kazanacak, gelişen teknolojiye ayak uydurma istediğinizde ürün ve hizmet kalitesiyle tercih edeceğiniz firmamız tercihlerinize kalıcı bir memnuniyetle cevap verecektir.

Satışa sunmuş olduğumuz tüm ürünlerimizde uygun fiyat avantajlarıyla uzun yıllar sorunsuz kullanım olanağı bulacağınız Engdoor sistemleri, yedek parça ve aksesuar seçenekleri firmamız garantisinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Her geçen gün yenilenen ve yükselen kalite anlayışında mikroişlemci teknolojinin en yeni örnekleri ihtiyaç duyduğunuz her alanda firmamız garantisiyle kullanılabilecektir.