Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Dairesel Kapı Motoru Akü Kiti

Nice Dairesel Kapı Motoru akü kiti

Kanatlı kapı mekanizmalarını otomatik kullanımda bir güç kesintisi veya elektrik kesintisi durumu kapının otomatik kullanımına da engel teşkil edebilmektedir. Bahçe kapıları olarak kullanılan dairesel kanatlı kapıların yoğun kullanımlı mekanlarda zaman kaybına yol açması veya kullanımda sorunlar yaşanması kapı otomasyonlarının otomatik kullanımına devam etmenizi sağlayacak akü ile kullanım özelliğinde kullanım konforunu sizlere sunuyor. Akü ile kullanım özelliğindeki tüm kapı otomasyonları için bir aksesuar modeli veya yedek parça olarak tercih edeceğiniz Nice akü kiti yaşanacak güç veya elektrik kesintisine karşı kapılarınızı kesintisiz bir kullanım imkanına hazır hale getirerek otomatik kullanım olanağı sağlayabilmektedir.
Harici bir aksesuar olarak tercih edeceğiniz Nice Dairesel Kapı Motoru akü kiti motor mekanizmasına entegre yapısında basit montaj imkanını da beraberinde getirir. Kapı otomasyonlarına tanımlanması ve montajlanmasıyla birlikte sistemiz sorunsuz ve kesintisiz çalışmasına imkan tanıyabilirsiniz. Endüstriyel tesis girişlerinde veya apartman ve site gibi toplu konut girişlerinde yoğun kullanımlar için güç kesintisi büyük sorun teşkil edecektir. Kapı mekanizmasının otomatik kullanılamaması halindeki sorunlara karşılık rahatlığı, konforu ve kesintisiz kullanım olanağını sunan aksesuarlar tüm ihtiyacınızı karşılamaya yetecek.
Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak işlevsel özelliğinde en akılcı çözümlerle satışa sunulan Nice Dairesel Kapı Motoru akü kiti Nice garantisinde satışa sunulmaktadır. Güven duyacağınız kalitesinin ve estetik tasarımının yanında en ekonomik fiyatlarla sahip olacağınız akü kiti akü ile çalışma özelliğindeki tüm kapı otomasyonları için kapı otomasyonlarının işlevsel kullanımına imkan tanımaktadır. Sizler de kesintisiz ve konforlu bir kullanım olanağı için sizler de akü kiti siparişlerinizi gönül rahatlığı ile ihtiyaçlarınıza uygun olarak verebilirsiniz. Kanatlı kapı mekanizmalarında ve daha pek çok akü ile kullanım özelliğindeki kapılarda yaşam kalitenizi konforlu kullanım imkanı ile maksimum düzeye çıkaracaksınız.

Nice Dairesel Kapı Motoru akü kiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir