Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Geçişi sınırlandırmak veya geçiş kontrolü sağlamak için modern mimarinin yükselmesiyle otomatik kapıların yerine tercih edebileceğiniz Nice bariyer sistemleri güçlü yay yapısında yoğun kullanımlarınız için de tasarlanmış modelleriyle satışa sunulmaktadır. 3 metrelik alanlardan 9 metrelik alanlara kadar geçiş kontrolü sağlayabileceğiniz gibi daha geniş açıklıklar için kol bağlantı uzatma aparatı veya iki bariyer ile senkronize bir kullanım olanağı bulabilirsiniz. Apartman ve site girişleri, kapalı veya açık otopark alan ve işletmeleri, endüstriyel tesis, fabrika, kamu veya özel sektör hizmet bina girişleri gibi daha pek çok alanda geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. İşlevselliğiyle bariyer kolunun açılıp kapanması motor mekanizmasına bağlı olarak yoğun kullanımlarınız için de tasarlanmıştır. Tercih ettiğiniz Nice bariyer sistemleri zahmetsiz kullanım olanağında güvenli kullanımlarınıza uygun olarak geçişler sırasında emniyeti de garanti altına almaktadır.

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Şık ve estetik tasarımında mekanlara kazandırdığı zengin görünüm ve prestij de ayrı bir özellik kazandıracak. Uygun aksesuar seçenekleri arasında güvenlik sistemleri, flaşör, fotosel, uzaktan kumanda alıcısı, bariyer perdesi ve buna benzer farklı işlevselliğini ön plana çıkaracak daha pek çok aksesuarı kullanım konforunuz için tercih edebilirsiniz. Sağa veya sola monte ettirebileceğiniz bariyer kolu gece görüşünü sağlayabilecek parlaklıkta görünümü ile de giriş ve çıkışlarda güvenlik önlemi almanızı sağlıyor.

Akıllı teknolojide otomatik kapılar yerine bariyer sistemlerini tercih ettiğinizde Nice bariyer sistemleri her müşteri ihtiyacına uygun modelleriyle beğeninize sunuluyor. Piyasada en ekonomik fiyat avantajlarıyla en kaliteli ve güvenilir bariyer ürünleri arasından siparişlerinizi vererek uzun yıllar sorunsuz bir kullanım olanağı bulabilirsiniz. Nice Türkiye garantisinde siparişlerinizi vereceğiniz bariyer modeli için Nice yetkili servisi hizmetlerinden de faydalanarak montaj kolaylığında bariyeri hemen kullanabilirsiniz.

Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice Kollu Bariyer Sistemleri Set Ürünler Hakkında  Bilgi Almak İçin  0212 451 20 34 Nolu numaramızdan ulaşmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir