Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Bahçe Kapısı Motorları Kumandası

Bahçe Kapısı Motorları Kumandası

Nice motor kumandası, Bahçe Kapısı Motorları Kumandası tüm Nice garantisinde imal edilerek satışa sunulan yay ve otomasyon sistemleri için bir aksesuar modelidir. Motor mekanizmasına entegre yapısında motorun uzaktan yönetimini sağlayarak kapı otomasyonunun açılıp kapanmasına imkan tanıyan aksesuar modeli etki alanı içerisinde tek tuşa dokunarak kapıların açılmasını ve kapanmasını sağlayabilmektedir.

Güçlü motor teknolojisinin yanı sıra aksesuar seçenekleriyle de kapı otomasyonlarının işlevsel özellikleri maksimum düzeye çıkarılarak müşteri ihtiyaçlarına hitap eden üst düzey bir konfor sağlanabilmektedir. Birbirinden farklı kapı otomasyonlarında tüm motor modelleri için Nice motor kumandası, Bahçe Kapısı Motorları Kumandası çok çeşitli seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Kapılarınızın uzaktan yönetimini elinizde bulundurmak istediğinizde Nice motor kumandası, Bahçe Kapısı Motorları Kumandası tercih ederek motor mekanizmasının çalışmasını sağlayabilir ve kapı otomasyonları tek tuşa dokunarak açılıp kapanabilir. Memnun kalacağınız aksesuarlar arasında en çok tercih edilen ürünler olarak kit ürünler arasında satışa sunulan motor mekanizmalarına ek olarak aksesuar seçenekleri arasında kumanda alternatifi de tek fiyatla ihtiyaçlarınızı en ekonomik koşullarda sağlamanıza imkan sağlamaktadır. Dilerseniz aksesuarlar arasında da kumanda modelini sipariş verebilirsiniz.

Bahçe Kapısı Motorları Kumandası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir