Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Dairesel Kapı motoru Alıcı Kartı

Nice Dairesel Kapı motoru Alıcı Kartı

Kapı otomasyonlarında uzaktan kumanda aksesuarı kullanmak isteğinizde ihtiyaçlarınıza sunulan Nice kumanda alıcı kartı uzaktan kumandadan gelecek olan sinyalleri alıcı karta ileterek motor hareketine ve kapı mekanizmasının çalışmasına imkan tanımaktadır. Dairesel kanatlı kapılar olmak üzere otomatik kapı kullanımını tercih ettiğiniz her türlü kapı otomasyonu ve buna ek olarak bariyer sistemleri için kullanabileceğiniz alıcı kartlar birden fazla kumandanın tanımlanmasına imkan tanımaktadır. farklı model ve seçeneklerinde mekanizmaya uygun uzaktan kumanda alıcısı özelliklerine göre farklı mesafelerde algılama gücüne sahiptir. Her ihtiyaca uygun seçeneklerinde birden fazla kumandanın tanıtılarak özellikle yoğun kullanımlı alanlarda konfor sağlayan Nice alıcı kartı kullanıcılarına zaman tasarrufunu da beraberinde sunuyor.

Nice Dairesel Kapı motoru Alıcı Kartı

Kaliteli tasarımı ile kanatlı kapı otomasyonları için müşteri ihtiyaçlarına hitap edecek seçeneklerinde her türlü ihtiyacınıza uygun alıcı kartlar en ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Uzaktan kumanda sinyallerinin alıcıya iletilerek kapı otomasyonunun yönetimine katkı sağlaması aksesuar modelleri arasında kullanım konforunu bir arada sunacak. Birbirinden bağımsız role çıkışları ,kontak çıkışı ve çalışma frekansı gibi değişen işlevsel özelliklerinde alıcı kartlar farklı modelleri ile Nice garantisinde her türlü müşteri ihtiyacına hitap edebilmektedir.

Bahçe kapıları olarak bilinen dairesel kanatlı kapıları kullanımı tercih ettiğiniz her mekan için kapı otomasyonlarının sağladığı kullanım konforunda yaşam kalitenizi yükselteceksiniz. Nice alıcı kartı ile kapı otomasyonunu özel yaşam alanlarınızda, apartman ve site gibi toplu konut girişlerinde, fabrika ve endüstriyel tesis girişlerinde dairesel kanatlı kapılar için tercih ederek uzaktan kumanda ile kapılarınızın yönetimini elinizde bulundurabilirsiniz. Birden fazla kumandanın tanımlanmasıyla her kullanıcısına ayrı bir konfor ve zaman tasarrufu sağlayan aksesuar modeli yedek parça olarak da satışa sunulmaktadır. Kalite standartları çerçevesinde güven duyacağınız otomasyon sistemlerinde konforlu bir kullanım olanağı yüzünüzü güldürmeye yetecek.

Nice Dairesel Kapı motoru Alıcı Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir