Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Yana Kayar Kapı flaşörü (uyarı lambası)

Nice Yana Kayar Kapı flaşörü (uyarı lambası)

İkaz lambası olarak da bilinen flaşör yay ve otomasyon sistemlerinde güvenliği de sağlamak üzere aksesuar ürünleri arasında satışa sunulmaktadır. Nice flaşör seçeneklerinde her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikleri taşıyan aksesuar modellerinde flaşör Nice garantisinde imal edilen yay ve otomasyon sistemleri ile uyum sağladığı gibi düğer tüm markalarla da uyum sağlayabilmektedir. İhtiyaçlarınıza yedek parça veya aksesuar olarak tercih edeceğiniz ürün kit ürünler olarak satışa sunulan tüm set içerisinde tek fiyata en ekonomik koşullarda satışa sunulmaktadır.
Tüm kapı motorlarına uygun olarak kolay ve pratik bir şekilde mekanizmaya entegre edilebilecek olan Nice flaşör lambalar bariyer sistemleri için de tercih edilebilmektedir. Tüm geçiş kontrol birimleri için istediğiniz her alanda otomatik geçiş sistemlerini tercih ettiğinizde aksesuar mekanizma çalışırken devreye girerek yanıp sönmesini veya dönmesini sağlamaktadır. Bu sayede etrafındaki kişilerin de uyarılmasını sağlayan flaşör lambalar hem geceleri bir ışık kaynağı olarak hem de geçiş kontrolü sağlanan alanlarda izinsiz geçişlerden haberdar olunmasını sağlayarak güvenliğinizi de teminat altına almaktadır.

Nice Yana Kayar Kapı flaşörü (uyarı lambası)

Duvar üstüne veya yan tarafa monte edilebilen Nice flaşör şık ve estetik tasarımının yanında dış hava koşullarına dayanım gösterecek sağlamlıkta imal edilmesiyle uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza imkan tanımaktadır. Yay ve otomasyon sistemleri için otomatik geçiş sistemlerini çok daha güvenli kullanmanızı sağlayacak aksesuar modeli çeşitli alternatifleriyle tüm ihtiyacınızı karşılamaya yetecek. ABS ve akrilik ham maddeden imal edilen flaşör lambalar lambalı veya ledli modelleriyle satışa sunuluyor. Aksesuar modelinin kalitesine duyacağınız güven kadar otomatik kapı kullanımında da duyacağınız güveni siz değerli müşterilerine beraberinde sunan seçenekler Nice garantisiyle kalite standartları çerçevesinde beğeninize sunuluyor. En ekonomik fiyatlara sizler de geçiş kontrolü sağladığınız otomasyon sistemleri için flaşör lambaları tercih edebilirsiniz.

Nice Yana Kayar Kapı flaşörü (uyarı lambası)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir