Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Dairesel Kapı Flaşörü

Nice Dairesel Kapı Flaşörü

Uyarı ve ikaz lambaları olarak yay ve otomasyon sistemlerinin tümü için satışa sunulan Nice Dairesel Kapı Flaşörü modelleri aksesuar seçenekleri arasında yer almaktadır. En basit hali ile kullanıcısını uyararak ikaz edilmesini sağlayan ürün izinsiz geçişlerin önlemi olarak rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sunmaktadır. Lambalı veya ledli modeller olarak farklı seçenekleriyle estetik bir tasarımla imal edilen aksesuarlar kaliteli hammaddesi ile de uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza imkan tanıyacak. Duvar üstü veya yan kısmına monte edilebilen flaşör lambalar kapı sistemlerinde basit montaj imkanını da beraberinde getiriyor. Yana kayar, dairesel kanatlı veya bariyer sistemleri için Nice markasıyla satışa sunulan tüm ürünlerde entegre yapısı ile aksesuar modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca diğer markalarla da flaşör lambalar kullanılabilmektedir.

Nice Dairesel Kapı Flaşörü

Her türlü geçiş kontrol birimi için kablolu veya pilli seçenekleriyle zahmetsiz bir kullanım olanağı bulacağınız Nice Dairesel Kapı Flaşörü lambalar güvenliğinizi de garanti altına alacak. Apartman ve site gibi toplu konut girişleri, otopark, kamu kurum ve kuruluşları, endüstriyel tesis, fabrika veya daha pek çok alanda yay ve otomasyon sistemlerinde önlem olarak flaşör lamba kullanımını tercih edebilirsiniz. Dış ortamda kullanımı ile her türlü zorluğa dayanım gösterecek sağlamlıkta kapasitesiyle izinsiz geçişlerden artık haberdar olacaksınız.

Otomatik kapı veya bariyer sistemleri çalışırken Nice Dairesel Kapı Flaşörü devreye girerek yanıp sönmekte veya yanıp sönerken dönebilmektedir. Bu sayede etraftaki kişilerin uyarılması ile özellikle gece işlevselliğini ön plana çıkaracak olan aksesuar modeli olası hırsızlık risklerine karşıda önleminizi almanızı sağlayarak rahatlığın ve güvenin keyfini yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca her türlü yay ve otomasyon sistemlerinde kit ürünler arasında da bulunan flaşör lambalar en ekonomik satış fiyatı ile bütçenizi de zorlamayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir