Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Bariyer Fiyatları

Bariyer Fiyatları

Nice Bariyer sistemleri içerisinde 9 metrelik geçiş alanlarında kontrol sağlanmak istendiğinde Nice bariyer kolu 9 metre seçeneği ile tüm ihtiyaçlarınızı Nice garantisinde karşılayabilirsiniz. Geniş açıklıklarda iki bariyerin senkronize de kullanılabildiği özellikte bariyer kolunun sağa veya sola monte edilen yapısı 9 metrelik bariyer kolları için kullanımda konforu da beraberinde getiriyor.Bariyer Fiyatları Bariyer sistemlerinde ihtiyaçlarınıza uygun alternatiflerde 9 metrelik bariyer kolu için uygun motor modelleri arasında siparişlerinizi vererek sizler de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kit ürünler dahilinde olan ürün gurubu tercihleriniz için de 9 metrelik bariyer kolu için uygun bir kit ürünü tercih ettiğinizde bariyer sistemine uygun olarak başta 9 metrelik bariyer kolu olmak üzere diğer aksesuar seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı tek fiyata ve en ekonomik koşullarda karşılayabilirsiniz. Bir aksesuar modeli olarak yedek parça ihtiyaçlarınız için de Nice bariyer kolu 9 metre siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bariyer Fiyatları ve Servisi

Bariyer kolunun monte edilmesiyle kontrol ünitesi üzerinden çalışma parametrelerinin ayarlanarak otomatik açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak gece görüşü sağlayacak bariyer kol aydınlatması, bariyer perdesi ve buna benzer aksesuar modellerini de bariyer kolu için tercih edebilirsiniz. Bariyer kolunun açılma ve kapanma süresi, bariyer kolunun açılması sonrasında kapanmak için bekleme süresi gibi daha pek çok özellikleri kontrol paneli üzerinden ayarlayarak bariyer kolunda sistemin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kalite standartları çerçevesinde imal edilen bariyer kolu hem güvenli kullanımlarınıza uygun nitelikleriyle hem de sistem dahilinde işlevsel kullanımı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Nice bariyer kolu 9 metre tercih ettiğiniz bariyer sisteminde ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleriyle kullanım konforu sağlayacak. Sizler de 9 metrelik geçiş alanları için tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.

Bariyer Fiyatları ve Teknik Destek

Bariyer Fiyatları ve Servisi  ve Nice S Bar Bariyer Servis HizmetiNice Teknik Destek hakkında daha fazla bilgi almak, Nice servisi hizmeti  istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice M BarBariyer Servisi ve Nice L Bar Bariyer Yedek Parça hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir