Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Emniyet Fotoseli

Nice Emniyet Fotoseli

Otomatik kapı sistemlerinde yana kayar kapılar için Nice emniyet fotoseli tercih ederek güvenliği de maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Yana kayar kapılarınızı kullanırken güvenlik ve kontrol amacıyla Nice garantisinde satışa sunulan emniyet fotoselini aksesuar seçenekleri arasından sipariş verebilirsiniz. Kablo veya kablosuz seçenekleriyle basit montaj imkanında yana kayar kapı otomasyonlarına entegresi kolaylıkla yapılacak aksesuar modeli kullanım konforunu da güvenliğinizle bir arada sunuyor. Kızıl ötesi sinyaller ile alıcı ve verici arasında çalışan aksesuar modeli birbirinden farklı ölçülerde estetik tasarımlarıyla satışa sunulmaktadır.
Nice emniyet fotoseli iki adet olup kapı otomasyonlarında karşılıklı birbirlerini görecek şekilde konumlandırılmaktadır. Güneş ışınlarından ve zorlu hava şartlarından etkilenmeden uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza dayanım gösterecek kapasitede olan ürün 1 metre ile 10 metre arasındaki menzillerde kullanılabilmektedir. Fotoseller arasındaki iletişim kesildiğinde kontak çıkışı veren emniyet fotoseli 24 Vdc lik akımla çalışmaktadır.

Nice Emniyet Fotoseli

Yana kayar kapı otomasyonlarında mevcut güvenliğinizi iki katına çıkarmanıza imkan tanıyacak Nice emniyet fotoseli kapı kapanması esnasında fotoselin önünden geçmenizle kapı otomasyonu durarak aksi yönde hareket kabiliyeti sergileyecektir. Fotoselin kapı kapanması esnasında canlı ya da cansız herhangi bir nesne algılaması güvenliği teminat altına almak adına mekanizmanın aksi yönde hareket etmesini sağlayacaktır. Geçiş sırasında sistemin bağlı olduğu ana kartla emniyet fotoseli iletişime geçerek güvenlik önleminin alınmasına imkan tanımaktadır.
Aksesuar seçenekleri arasında yana kayar kapılar için tercih edeceğiniz emniyet fotoseli kapı otomasyonlarını çok daha güvenilir olarak kullanmanızı sağlıyor. Bütçenizi zorlamadan en ekonomik fiyatlara sahip olacağınız fotoseller ayaklı seçenekleriyle de satışa sunulmaktadır. Ayrıca yana kayar kapılar için tercih edeceğiniz motor modelinin kit ürünler arasında yer alması halinde motor modeline ek olarak aksesuar seçenekleri arasında uygun emniyet fotoseli de tek fiyatla set içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır.

Nice Emniyet Fotoseli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir