Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Dairesel Kapı Emniyet Fotoseli

Nice Dairesel Kapı Emniyet Fotoseli

Dairesel kanatlı kapılar için güvenliğinizi teminat altına almanızı sağlayan Nice Emniyet Fotoseli diğer tüm kategorilerde kapı otomasyonları için de ihtiyaçlarınıza uygun olarak satışa sunulmaktadır. Aksesuar seçenekleri arasında en çok ihtiyaç duyacağınız ürünler olarak en ekonomik fiyat avantajlarıyla satışa sunulan fotosel modelleri ihtiyaçlarınıza alternatif seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Kablolu ve kablosuz olarak işlevsel kullanımında kapı otomasyonuna entegresi kolaylıkla yapılan aksesuar modeli kapı otomasyonları için en basit terimiyle güvenlik sistemi olarak belirtilebilir.

Fotosel iki adet olmak üzere birbirini görecek şekilde konumlandırılarak çalışması sağlanmaktadır. Sağlamlığı ve zorlu hava şartlarına dayanımı ile güneş ışınları, yağmur, kar gibi hava olaylarından etkilenmeyen Nice Emniyet Fotoseli su geçirmez özelliğinde uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza imkan tanımaktadır. 24 V dc akımla çalışan aksesuar 1 ile 20 metreye kadar olan menzil seçenekleriyle geniş bir alanda kapı otomasyonuna hitap ediyor.

Dairesel kanatlı kapılar için uygun olmasının yanı sıra her kapı otomasyonu için birbirinden farklı seçenekler sunan aksesuar modeli güvenliğinizi sağlayacak bir sistem olarak beğeninizi kazanacak. Dairesel kapı otomasyonlarını güvenlik ve kontrol amacıyla emniyet fotoseli ile çok daha güvenli hale getireceğiniz işlevsellikle kullanımlarınız sırasında güveninize kalıcı bir itimat sağlanacak. Kapı otomasyonunun kapanması sırasında sağlanan geçişler nedeniyle kızılötesi sinyallerin alıcı ve verici arasında kalan bir ünite olarak sistemin uyarılmasını sağlayan Nice Emniyet Fotoseli sisteme bağlı olduğu ana kartla iletişime geçerek kapı mekanizmasının durarak aksi yönde hareket etmesini sağlamaktadır. Kapı mekanizmasının kapanması sırasında canlı ya da cansız nesnenin algılanması emniyet fotoselinin de devreye girerek çalışmasını sağlamakta ve güvenliğinizi garanti altına alacak sistemle kapı kanatlarının durmasına imkan tanımaktadır. En ekonomik fiyatlarla dairesel kanatlı kapılarda güvenliği ve kontrolü sağlamak amacıyla emniyet fotoselinden faydalanabilirsiniz.

Nice Dairesel Kapı Emniyet Fotoseli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir