Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Kollu Bariyer Fiyatları

Nice Türkiye kaliteli, hızlı, güvenli, ehemmiyetli, estetik ve işlevsel çözümleri ile birlikte sunarak yaşamlarınıza birer dokunuş yapıyor.  Nice Türkiye güvenli otomatik kapı sistemlerine ek olarak kollu bariyer sistemleri ile de gönül rahatlığı ile emniyetli geçişler sağlayacağınız bariyer sistemleri üzerine de üretimler yapmaktadır. Nice Bariyer modelleri tüm konut ve yapılar için ayrı kullanım alanların da mükemmel uyum göstererek kontrollü girişler sağlamanıza yardımcı olacaktır. Bariyer kullanım alanlarının başında gelen site, hastane ve belediyelerin bahçe ya da otopark girişlerinde işlev görmekte olup kontrollü geçişler sağlamaktadır.

Nice Kollu Bariyerler yapılarınızda bulunan boşlukların giriş- çıkışlarını sınırlandırmak amaçlı da tercih edilmektedir. Nice kollu bariyerin kendi bünyesinde bulundurmuş olduğu harici akü mekanizması vardır. Harici akü bağlantısı ile olası bir elektrik kesintisine karşı korunmuş olursunuz. Nice Kollu Bariyer  çeşitleri Nice Wide, Nice Will, Nice M bar, L bar, S bar, Wide S, Wide L ve Wide M serileridir.

Her türlü tamir ve bakım işlemleriniz için Nice Türkiye firmamıza ulaşabilir tüm probleriniz hakkında bilgi alış- verişinde bulunabilirsiniz. Nice kollu bariyer ürünleri için yedek parça ihtiyaçlarınız içinde randevu alabilir parça bulma ve montaj işlemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz.  En kaliteli aksesuar ürünlerimiz ile kollu bariyer ürünlerinizi tamamlayabilir özelliklerini güçlendirebilirsiniz.

Ayrıca bahçe kapısı motor mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Kollu Bariyer Motoru Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Kollu Bariyer Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Kollu Bariyer motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Kollu Bariyer Motoru satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir