Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Bariyer Alıcı Kartı

Nice Bariyer Alıcı Kartı

Bariyer sistemlerinde uzaktan yönetimi sağlamak için uzaktan kumandalar in ideal aksesuar seçenekleri arasında bulunmaktadır. Birbirinden farklı model seçeneklerinde iki ve dört kanallı alternatifleriyle seçeceğiniz kumanda modelleri Nice alıcı kartı sayesinde bariyer sistemlerine tanımlanarak kumandadan gelecek sinyalleri sisteme iletmektedir. Bariyerin çalışma sistemine iletilen sinyallerle bariyer kolunun açılması ve kapanması tüm bariyer kullanım ihtiyaçlarınızda konforu da beraberinde getirmektedir. Otopark, endüstriyel tesis ve buna benzer daha pek çok alanda kullanımını tercih ettiğiniz bariyer sistemleri için aksesuar seçeneklerine entegre yapısı ile Nice Bariyer Alıcı Kartı ile bariyer sistemlerinin uzaktan yönetimini sağlayabilirsiniz.

Nice Kollu Bariyer Alıcı Kartı

Nice Türkiye otomasyon sistemlerinde kapı ve bariyer mekanizmalarında olduğu kadar aksesuar seçeneklerinde de kalite standartlarında ödün vermeden imal edilen ürünler en ekonomik fiyat avantajlarında satışa sunulmaktadır. Dış ortam koşullarındaki zorlu hava şartlarına dayanım gösterecek kapasitede imal edilerek satışa sunulan aksesuar modelleri arasında birden fazla uzaktan kumanda modelinin tanımlanabildiği Nice Bariyer Alıcı Kartı sipariş verebilirsiniz. Rolling kodlu programlama teknolojisinde kopyalanması mümkün olmayan sistemle donatılan program ile bariyer sistemlerinin güvenlik düzeyinde sağlayacağı konfor ile rahatlığın keyfini yaşayabilirsiniz.

Nice Kollu Bariyer Sistemleri Alıcı Kartı

Tüm bariyer sistemleri için uygun seçeneklerde farklı özelliklere sahip alıcı kartlar ile uzaktan kumandalar ellerinizde rahatlığın keyfini doyasıya yaşamanıza imkan tanıyor. Yaşam kalitesinin yükselmesiyle modern yaşam alanlarında rahatlık ve konfor bariyer sistemleri ile bir arada sunuluyor. Bariyer sistemlerini zahmetsiz kullanım olanağında uzaktan kumanda modelleri de aksesuar seçenekleri arasında hem ihtiyaçlarınıza hem de zevkinize hitap etmektedir. Alıcı kart için tercih ettiğiniz bariyer modeline uygun olarak sizler de siparişlerinizi verebilirsiniz. Nice garantisinde kalitesinden memnun kalacağınız aksesuar modeli en ekonomik fiyat avantajlarında uzaktan kumandalar için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Nice Kollu Bariyer Aksesuarları ve Nice Bariyer Alıcı Kartı Teknik Servisi hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Bariyer Emniyet Fotoseli istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Kollu Bariyer Aksesuarları ve Teknik Servisi hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir