Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Kepenk Emniyet Fotoseli

Nice Kepenk Emniyet Fotoseli

Güvenlik ve kontrol amacıyla yay ve kapı otomasyon sistemleri için satışa sunulan Nice kepenk emniyet fotoseli aksesuar modeli endüstriyel tesis, fabrika ve depo gibi alanlarda kepenk kapıları için de ideal bir seçim olacaktır. Kapı mekanizmasının kapanması esnasında olası bir canlı ya da cansız nesne ile karşılaşılması durumunda güvenlik tedbiri olarak kızıl ötesi alıcı ve verici sinyalleri gönderen ir ünite görevi üstlenen aksesuar modeli mekanizmanın durarak aksi yönde hareket etmesini sağlamaktadır. Çarpma emniyet sistemi olarak güvenli kullanımlarınıza imkan tanıyacak fotoseller kablolu ve kablosuz seçeneklerinde kepenk kapıları için motor mekanizmasına entegre edilebilmektedir.

Nice kepenk emniyet fotoseli iki adet olmakla birlikte kepenk kapılarında karşılıklı birbirlerini görecek şekilde monte edilerek konumlandırılmaktadır. Kaliteli ve estetik tasarımında Nice garantisinde imal edilen fotosel modelleri aksesuar seçenekleri arasında ihtiyaçlarınıza bir alternatif olarak en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Uzun yıllar sorunsuz ve güvenle kullanımlarınız için tasarlanmış fotosel modelleri güneş ışınlarından zarar görmez. Zorlu hava şartlarından minimum düzeyde etkilenecek kapasitesinin yanı sıra su geçirmez özelliğiyle de sorunsuz bir kullanım olanağı bulacağınız fotosel modelleri kit ürünler arasında yer alan motor mekanizmasına ek olarak satışa sunulan aksesuar seçenekleri arasında tek fiyata hem motor hem de kullanım konforu sağlayacak aksesuar seçeneklerine sahip olmanıza imkan tanıyor.

Fotoseller arasındaki bağlantı kesildiğinde kontak çıkışı vererek fotoselin işlev görmediğini anlamanızı sağlayan sistemde sorunların giderilmesi sonrası güvenli kullanımlarınıza uygun şekilde aksesuar modelini kullanabilirsiniz. Tüm kapı otomasyonları ve bariyer sistemlerinde tercih edebileceğiniz Nice kepenk emniyet fotoseli kapının kapanması esnasında fotoselin önünden geçmenizle fotosel bağlı olduğu ana kartla iletişime geçerek mekanizmanın aksi yönde hareket kabiliyeti göstermesine imkan tanıyarak güvenliğinizi garanti altına alabilecektir.

Nice kepenk emniyet fotoseli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir