Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Bariyer Kol Aydınlatması

Nice Bariyer Kol Aydınlatması

Nice Türkiye tüm bariyer sistemleri için güvenli kullanımlarınıza imkan tanıyacak aksesuar modelleriyle kullanıcılarına güveni de beraberinde sunan aksesuarlar tüm bariyer modellerine uyum sağlayarak ihtiyaçlarınızı karışılmanızı sağlamaktadır. Gece karanlığında görüş sağlamak adına bariyer kolları için Nice Bariyer Kol Aydınlatması tercih edebilirsiniz. Toplu konut girişleri veya endüstriyel tesis girişleri gibi yoğun kullanımlı alanlarda gece dahi giriş ve çıkış sağlandığında gerek araç sahipleri gerekse bariyer sisteminden geçiş sağlayacak kişiler için kol aydınlatması en ideal çözüm yolu olacak. Bariyer kollarının uzunluklarına uygun olarak siparişlerinizi verebileceğiniz kol aydınlatması ile bariyer kolunun tümünde gece görüşü sağlanabilmektedir.

Nice Kollu Bariyer Kol Aydınlatması

Nice Bariyer sistemlerinde tüm bariyer kollarına uygun olarak 3 metreden 9 metreye kadar bariyer kol aydınlatması seçeneklerini bulabilirsiniz. Güvenliğinizi teminat altına alan Nice Bariyer Kol Aydınlatması bütçenize uygun fiyatları ile de dikkatinizi çekecek. Işıklı led veya parlak şeritler olarak satışa sunulan aksesuar ürünlerinde dış ortam koşullarından etkilenmeyecek bir aksesuar modeli ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanım olanağı bulabilirsiniz. Bariyer kolu üzerine kolay ve pratik bir şekilde entegre bir yapı sergileyecek ürün bağlantı kabloları ile sorunsuz bir kullanım olanağını sizlere sunacak.

Nice Bariyer Yetkili servisi

Nice Kollu Bariyer Güvenliğinizi garanti altına alacak emniyet sistemlerine ek olarak tercih edeceğiniz en ekonomik güvenlik tedbiri olarak Nice bariyer kolu aydınlatması geceleri bariyer sistemlerini güven içerisinde rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sunmaktadır. Parlak ve gece karanlığında görüşü sağlayacak aydınlatma ile geçiş alanlarında bariyer kolunun baştan sona kadar görülmesini sağlayabilirsiniz. Dış ortamda hiçbir aydınlatma sistemine ihtiyaç duymadan bariyer kolu kapalı konumda bulunduğu yerdeki konumunu tüm araç sürücülerine gösterebilecek. Bu sayede kontrollü ve emniyetli bir geçiş olanağı Nice Bariyer Kol Aydınlatması ile sağlanabilecektir.

Nice Bariyer Kol Aydınlatması ve Nice Bariyer Kolu Fitili, Nice Teknik Servisi hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Bariyer servisi hizmeti  istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Bariyer Yetkili Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir