Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Akü Kiti

Nice Akü Kiti

Bahçe kapısı otomasyonlarında tercih edilen yana kayar kapılar özel yaşam alanlarından endüstriyel tesislere kadar motor modelleriyle otomatik kullanımlara hazır halde kullanılabilmektedir. Apartman ve site gibi toplu konut girişlerinde, endüstriye tesislerde ve buna benzer geçişin süreklilik arz ettiği alanlarda otomatik kapıların hem yoğun kullanımlara hitap etmesi hem de kesintisiz bir kullanım olanağı sunması gerekir. Bir güç kesintisi yaşanması halinde veya elektrik kesintisi durumunda Nice akü kiti aksesuar seçenekleri arasında sistemin sürekli çalışmasına imkan tanımaktadır.

Nice garantisindeki ürünlerin aksesuarları olarak birbirinden farklı kapı otomasyonları için harici olarak tercih edeceğiniz Nice akü kiti kullanımda sürekliliği ve konforu bir arada sunacak. Otomatik kapı mekanizmalarını rahat kullanımın hedeflendiği aksesuar modellerinde yana kayar kapılarınız için tüm motor modellerine entegre yapısı ile basit montaj imkanı sunan akü kiti otomatik olarak devreye girerek otomatik kapı geçişlerini kullanan kişilere fark edilmeyecek bir sorunu ortadan kolaylıkla kaldıracak.

Nice Akü Kiti

Fonksiyonel kullanımında motor mekanizmasına montajlanmasıyla ihtiyaç duyulması halinde kendiliğinden devreye girecek olan Nice akü kiti fiyatları ile de dikkatinizi çekecek. Estetik ve şık görünümü ile göz dolduracak yana kayar kapı otomasyonlarında konfor düzeyini de maksimum düzeye çıkarabileceğiniz aksesuar seçenekleri arasında akü kiti siparişi vermeniz devamlılık arz eden bir kullanım olanağını sizlere sunacak. Bir güç kesintisi yaşanması halinde yana kayar kapılarınızı manuel olarak açıp kapatmakla zaman harcamak yerine sürekli kullanımını hiçbir sorun yaşamadan tercih edebilirsiniz. En ekonomik fiyatlarda memnun kalacağınız aksesuar modeli de güvenli kullanımlarınıza uygun olarak uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Yana kayar kapılarınız için akü kiti siparişlerinizi kullanımda konfor ve rahatlık sağlamak adına tercih ederek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir