Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Wide Bariyer Kolu 5 metre

Nice Wide Bariyer Kolu 5 metre

Nice İstanbul Bariyer sistemlerinde 3 metrelik alanlardan 9 metrelik alanlara kadar bariyer kolu seçeneklerinde geçiş kontrolü sağlamak istediğiniz tüm alanları uygun bariyer sistemi kullanarak geçişi sınırlandırabilirsiniz. Maksimum 5 metrelik geçiş alanlarının sınırlandırılması için tercih edeceğiniz Nice Wide Bariyer Kolu 5 metre bariyer motorlarında birbirinden farklı alternatiflerle ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır. Kaliteli ve estetik tasarımlarıyla şık bir görünümün yanında kullanımda işlevselliği de beraberinde sunan bariyer sistemleri için 5 metrelik bariyer kolu sistem dahilinde motor mekanizmasının gönderdiği komutlara bağlı olarak geçişe uygun hale gelebilmektedir. Apartman ve site girişleri, endüstriyel tesis girişleri ve daha pek çok modern mimaride yapılar için özellikle araç giriş çıkışlarının yoğun olduğu ve kontrol sağlanması gerektiği durumlar için Nice Wide Bariyer Kolu 5 metre seçeneklerinden faydalanarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Güven duyacağınız kalitesi ile güvenli kullanımlarınıza kalıcı bir itimat sağlayacak dayanımı ve konforlu kullanımı ile rahatlığın keyfini 5 metrelik bariyer koluna sahip bariyer modeli ile yaşayabilirsiniz.

Nice Wide Kollu Bariyer Kolu 5 metre Servisi

Nice BariyerTercih ettiğiniz ürün grubuna bağlı olarak yedek parça ve aksesuar seçenekleriyle de çok daha işlevsel kullanabileceğiniz Nice Wide Bariyer Kolu 5 metre için kol aydınlatması, bariyer perdesi gibi alternatifler de bulunmaktadır. 5 metrelik bariyer koluna sahip ürün grubu seçeneklerinden herhangi birini tercih ettiğinizde ürünün kit ürünler dahilinde yer alması çok daha ekonomik koşullarda ihtiyaçlarınızı karşılamanıza imkan tanımaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun bariyer motoruna ek olarak aksesuar seçenekleri arasında 5 metrelik bariyer kolu başta olmak üzere işlevsel kullanım olanağı sunacak daha pek çok aksesuar modeli set halinde tek fiyata satışa sunulmaktadır. Dilerseniz ayrı olarak da siparişlerinizi verebileceğiniz 5 metrelik bariyer kolu sağa veya sola monte edilebilecek özellikte imal edilmektedir.

Nice Wide Bariyer Kolu 5 metre ve Nice Bariyer Servis HizmetiNice Teknik Destek hakkında daha fazla bilgi almak, Nice servisi hizmeti  istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Bariyer Servisi ve Nice BariyerYedek Parça hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir