Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Emniyet Sistemleri

Migren, tiroit hastalıkları, tiroit kanseri, hipotiroid, anoreksia, nörodermit, diyabet, hemoroit, kalp krizi, obezite, felç, astım, grip, bel fıtığı, doku zedelenmesi, kadın hastalıkları, romatizma, kabızlık, ishal, diş rahatsızlığı… ve artık bir de hastalıkları internette araştırıp kendine hastalık teşhisi koyma hastalığı.

Hastalıklar, tedavi yöntemleri, bitkisel tedavi, alternatif tıp, uzman doktorlar, özel hastaneler, muayene ücreti, doktor randevu sistemi, röntgen sonuçları, laboratuvar sonuçları, kan tahlili, idrar tahlili, biyopsi hemen herkesin lügatinde.

Artan nüfus ile belki de yaygınlaşan hızlı ve zorlu yaşam koşulları gereği hastalar, hastalıklar, hastaneler arttı. Artık sağlık ocakları, poliklinikler yeterli değil. Hastaneler bile yetmedi bölge hastaneleri sayısı artmaya başladı.

Devam eden hastane yapımında kullanılan ürünlerin kalitesi önemli. Hem binalara ayrılan bütçenin yerinde kullanılmasının sağlanması hem de alanların kullanım aşamasında vatandaşlara emniyet ve konfor sağlaması mühim.

Otomatik kapı ve otomatik kapı motorlarında Nice Türkiye güvenle tercih edilecek bir marka.

Isı yalıtımı, ses yalıtımı sağlama özelliği, emniyet sistemleri, yavaş başla yavaş dur niteliği, yedek parça imkanı, konforu ve şıklığı ile Nice Türkiye endüstriyel alanlar, garajlar, hangarlar, alış veriş merkezleri, bahçe girişleri, itfaiyeler, iş yerleri ve konutların yanı sıra hastanelerde de tercih edilen ürünler.

Nice Türkiye’nin uzman personeli aracılığı ile servis imkanı sağlaması da markanın artılarından. 1996’dan bu yana kaliteyle kendini kanıtlamış marka, hastanelerde de güvenlik garantisi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir