Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Bariyer Kolu 3 Metre

Nice Bariyer Kolu 3 Metre

Nice Bariyer sistemlerinde sınırlandırmak istediğiniz geçiş alanları için bariyer kolları da farklı metrajlarda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. En fazla 3 metrelik alanlarını geçiş kontrolünü sağlamak istediğinizde tercih edeceğiniz Nice bariyer kolu 3 metre mekanizmanın uygunluğuna göre motor modelinde çeşitli kategoride alternatifleri ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Bariyer sisteminde sağa veya sola monte ederek kullanım konforu sağlayacağınız bariyer kolu 3 metrelik alanlar için tüm ihtiyacınızı karşılamaya yetecek.

Estetik tasarımı ve sağlamlığı ile motor mekanizması üzerinden kontrolü sağlanacak bariyer kolu kontrol ünitesi üzerinden çalışma parametrelerinin ayarlanarak otomatik kullanıma imkan tanıyacak niteliklerle donatılmış olması rahat bir kullanım olanağını da beraberinde getirecek. Manuel kullanım imkanında el ile kullanım olanağı da bulacağınız Nice bariyer kolu 3 metre daha çok otomatik kullanımlarda rahatlığın keyfini yaşamanızı sağlayacak. Bariyer sistemleri için motor modeli aksesuar seçeneklerinde bariyer kolu için birbirinden farklı bariyer perdesi veya ışıklı kol aydınlatması gibi özel aksesuarlar bulabilirsiniz. Tüm aksesuar seçeneklerine uygun özellikte tasarlanarak her ihtiyacınızı karşılayacak bariyer kolları 3 metrelik alanlarda güvenliği sağladığı gibi gece görüşüne de imkan tanıyacak.

İki bariyerin senkronize şekilde kullanım olanağında karşılıklı iki bariyer kullanılarak ortam bir kullanım alanı elde edebilirsiniz. 3 metrelik geçiş kontrolü alanları için uygun motor modelinde maksimum 3 metrelik alanlar için Nice bariyer kolu 3 metre tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek. En ideal çözümleriyle güvenli kullanımlarınıza uygun olarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanacağınız bariyer kolu sistemin gönderdiği komutlar doğrultusunda açılıp kapanma sağlayarak geçişin gerçekleşmesine imkan tanımaktadır. Sizler de yedek parça veya aksesuar ihtiyaçlarınız için güven duyacağınız kalitede ürünleri Nice garantisinde sipariş vererek ihtiyaçlarınızı rahatlıkla en ekonomik fiyatlarda karşılayabilirsiniz.

Nice Bariyer Kolu 3 Metre ve Nice Kollu BariyerNice Teknik Destek hakkında daha fazla bilgi almak, Nice servisi hizmeti  istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Bariyer Servisi ve Nice Motor Yedek Parça hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir