Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Bariyer İstanbul

Nice Bariyer İstanbul

Nice Bariyer sistemleri kamu kurum ve kuruşlarında, endüstriyel tesislerde, apartman ve site gibi toplu konut girişlerinde geçiş kontrolü sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Açık ve kapalı otoparklar için de kullanımı uygun olan bariyer sistemleri araç geçişlerinin yoğun olduğu mekanlar için kesintisiz bir kullanım olanağı sunması bariyer sistemleri için oldukça önemlidir.

Bariyer sistemlerini kullanırken herhangi bir güç kesintisi yaşanması veya olası bir mekanik arıza, elektrik kesintisi durumlarına karşılık bariyer kolunun çalışmaması araç geçişlerini de sınırlandırarak kişiler için zor bir durumu ortaya koyabilir.

Her ne kadar manuele alma işlevi sayesinde el ile kullanımı mümkün olsa da kullanıcısına büyük zaman kaybı yaşatacak bariyer sistemleri Nice akü kiti ile kullanımı zenginleştirilerek olası tüm aksaklıklara karşı önlem niteliği taşıyabilmektedir.

Nice Bariyer İstanbul Kollu bariyer sistemleri için uygun olan bariyer modeli ile entegre bir yapı sergileyen Nice akü kiti bariyer sistemleri aksesuarları arasında bulunmaktadır.

Nice Bariyer İstanbul Zengin aksesuar seçenekleri arasından kollu bariyer için tercih edeceğiniz akü kiti basit montajı ile ihtiyacınız halinde kullanımlarınıza imkan tanıyacak. Mekanizmanın çalışmasına engel olacak olası bir durum karşısında akünün otomatik olarak devreye girmesiyle kesintisiz bir kullanım olanağı sunacak bariyer kiti rahatlığı ve konforu tüm risklere karşı da devam ettirebilmektedir.

Bütçenize uygun fiyatı ile harici olarak Nice aksesuarlar arasından siparişlerinizi verebilirsiniz. En ekonomik fiyat avantajında bariyer sistemlerinin işlevsel özelliğini maksimum düzeye çıkaracağınız aksesuarlar ile kullanım konforundan geri kalmayacaksınız. Kaliteli bir ürün olarak Nice Türkiye garantisinde aksesuarlar arasında yerini alan Nice akü kiti motor mekanizmasına montajlanmasıyla birlikte ihtiyaç halinde kendiliğinden devreye girerek motor mekanizmasının çalışma sistemine devam etmesine imkan tanıyacak. Siparişini vereceğiniz Nice akü kiti aksesuarı için Nice Bariyer İstanbul Nice servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir