Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Dairesel Kanatlı Kapı Motoru Kontrol Ünitesi Anakart

Nice Dairesel Kanatlı Kapı Motoru Kontrol Ünitesi Anakart

Yana kayar kapı otomasyonlarında otomatik kullanım kadar çalışma parametrelerinin ayarlanabilir olma özelliği ve istediğiniz rahatlıkta kullanabilme avantajı tüm ihtiyacınızı konfor düzeyinde karşılamanızı sağlamaktadır. Görevi itibari ile Nice Dairesel Kanatlı Kapı Motoru kontrol Ünitesi Anakart kapı otomasyonlarının özelliklerine bağlı olarak istenilen düzeyde ayarlanmasına imkan tanımaktadır. Yana kayar kapılar da dahil olmak üzere her kapı otomasyonu ve bariyer sistemleri için kullanım amacına ve otomasyon sisteminin türüne göre ana kart seçenekleri ihtiyaçları karşılayacak niteliklerde imal edilerek Nice garantisinde satışa sunulmaktadır.

Kapı otomasyonlarında ayarlanabilir pek çok özellik Nice Dairesel Kanatlı Kapı Motoru kontrol Ünitesi Anakart üzerinde programlanmaktadır. Yana kayar kapılarda kapının açılma ve kapanma hızı, bekleme süresi ve buna benzer çalışma parametreleri ayarlanabilmektedir. Ayrıca çarpma emniyet sistemi gibi güvenliğinizi garanti altına alacak sistemlerin de entegre edilerek kullanılabildiği konfor seçeneklerinde hem yedek parça hem de aksesuar seçeneklerinden uygun olarak ürünleri kapı otomasyonlarına kolaylıkla entegre ederek çalışma sistemine kontrol ünitesi üzerinden dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Nice Dairesel Kanatlı Kapı Motoru kontrol Ünitesi Anakart

Nice Dairesel Kanatlı Kapı Motoru kontrol Ünitesi Anakart kapı mekanizması için tercih ettiğiniz motor modeline uygunluğu halinde dahili olarak veya motor üzerinde entegre edilmiş bir şekilde satışa sunulmaktadır. Ayrıca yedek parça seçeneklerinde harici olarak da satışa sunulan ana kart modelleri birbirinden farklı işlevselliğiyle en ekonomik fiyatlarda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Nice garantisi ve kalitesiyle sorunsuz kullanımlarınızda konfor sağlayacak tüm çalışma parametreleri ana kartın özelliklerine göre değişkenlik göstermekte ve kendi istediğiniz şekilde ayarlanmasına imkan tanımaktadır. Bahçe kapısı olarak kullanılan yana kayar kapılar özellikle toplu konut ve endüstriyel tesis girişleri gibi yerlerde yoğun kullanımlar için sorunsuz ve güvenli bir çalışma performansı sergilemesi işlevsel  özelliklerinin de ana kart üzerinden ön plana çıkarılmasıyla mümkün olabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir