Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Fabrika Kapısı Emniyet Fotoseli

Nice Fabrika Kapısı Emniyet Fotoseli

Nice Türkiye Tüm kapı otomasyonlarında olduğu gibi kullanımda konfor ve güvenlik sağlaması amacıyla tercih edilen aksesuar seçenekleri arasında Nice Fabrika Kapısı Emniyet Fotoseli garaj kapısı otomasyonları için de en ideal seçeneklerden biri olacak. Garaj kapsı otomasyonlarında güvenlik sistemleri olarak emniyeti ve kontrolü sağlayan fotosel modelleri aksesuar seçenekleri arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Güvenlik sistemleri adı altında kablolu ve kablosuz seçenekleriyle birbirinden farklı alternatifi değerlendirebileceğiniz aksesuar modellerinde 24 V dc’lik akımla çalışan fotoseller kolay entegre yapısında basit montaj imkanı ile hemen kullanımlarınıza imkan tanımaktadır.

Özel yaşam alanlarınızda garaj için veya otopark alanları ve fabrika gibi yerler için sık sık araç giriş çıkışlarında güvenli kullanımlarınıza kalıcı bir itimat sağlayacak Nice Fabrika Kapısı Emniyet Fotoseli alıcı ve verici arasında çalışan bir ünite olarak kızıl ötesi sinyallerin kapı otomasyonuna ulaşmasını sağlamaktadır. Karşılıklı iki fotoselin birbirini görecek şekilde konumlandırılmasıyla kullanılan fotoseller güneş ışınlarından etkilenmez. Su geçirmez özelliği ve kalitesi ile de uzun yıllar sorun yaşamadan güvenli kullanımlarınıza kalıcı bir itimat sağlayacak aksesuar modelini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Garaj kapısının kapanması sırasında bir geçiş yapmanız halinde veya canlı ya da cansız bir nesnenin kapı otomasyonunun kapanması esnasında algılanması ile fotoseller etkileşime geçerek kızıl ötesi sinyalleri sistemin bağlı olduğu ana karta iletebilmektedir. Bu sayede kapı mekanizmasının durarak aksi yönde hareket kabiliyeti sergilemesine imkan tanıyan özelliği gereken tüm güvenliği de kullanımlarınız sırasında zahmetsiz bir şekilde almanızı sağlayabilmektedir. Tüm kapı otomasyonları ve bariyer sistemleri için uygun Nice Fabrika Kapısı Emniyet Fotoseli aksesuar modellerini tercih ederek hem güvenliği kullanımlarınız sırasında maksimum düzeye çıkarabilir hem de kullanımlarınızda güven duyacağınız bir konforu beraberinde bulabilirsiniz.

Nice Fabrika Kapısı Emniyet Fotoseli Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Fabrika Kapısı Emniyet Fotoseli hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Fabrika Kapısı Emniyet Fotoseli Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Kollu Bariyer Sistemleri hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir