Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Kontrol Ünitesi Ana Kart Çeşitleri

Nice kontrol ünitesi ana kart çeşitleri

Tüm kapı otomasyonlarında olduğu gibi yana kayar kapılar için de otomatik kullanım olanağını tercih ettiğinizde motor mekanizmasının işlevsel kullanımı ana kart ile mümkündür. Otomatik sistemlerin mikroişlemcisi olarak bilinen ürün program hafızası ile değişik çalışma koşullarında tüm verilerin önceden tanımlanmış olmasıyla mekanizmanın çalışma sistemini belirlemektedir. Nice kontrol ünitesi ana kart görevi itibari ile tüm çalışma parametrelerinin ayarlanmasına imkan tanır. Ayrıca uygun seçeneklerde tüm yedek parça veya aksesuar seçenekleriyle de işlevsel özelliklerini maksimum düzeye çıkaracağınız motor mekanizması sayesinde ana kart üzerinden çok daha rahat ve konforlu bir kullanım olanağı bulabilirsiniz.

Yana kayar kapılarınızı otomatik olarak kullanmak istediğinizde hem rahatlık hem de konfor sağlayacak özellikleri Nice kontrol ünitesi ana kart üzerinden ayarlayabilirsiniz. Dahili ürünler olduğu gibi harici olarak aksesuar seçenekleri arasında da bulunan ana kart modelleri motor mekanizmasına uygunluğu halinde sipariş vermenize imkan tanımaktadır. Kapı mekanizmasını açma ve kapama, bekleme süresi, kapanma süresi ve buna benzer özellikler ayarlanabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak güvenliğinizi sağlayacak sistemlerin de entegre edilebilmesine imkan tanıyan ana kartlar güvenlik ve konfor sistemlerine uygunluğunda kapı mekanizmalarını açma ve kapatma gibi zahmete girmeden kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırıyor.

Nice kontrol ünitesi ana kart çeşitleri

Apartman ve siste girişleri, endüstriyel tesis girişleri gibi yoğun kullanımlı alanlarda seri bir kullanım olanağı sunacak ürün ile kapı otomasyonları ayarladığınız çalışma parametrelerine uygun olarak sorunsuz bir çalışma performansı ile uzun yıllar rahatlığın keyfini yaşamanızı sağlayacak. Nice kontrol ünitesi ana kart çeşitleri kullanımda konfor sağlayacak birbirinden farklı işlevselliği ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek. Tüm kapı kategorilerinde bütün motor modellerine uygun birbirinden farklı seçenekler farklı işlevsellikleriyle ihtiyaçlarınızı karşılarken rahat ve konforlu bir kullanım olanağını da uzun yıllar memnuniyetinize sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir