Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Garaj Kapısı Kumandası

Nice garaj kapısı kumandası

Seksiyonel kapılar olarak da adlandırılan garaj kapısı otomasyonları daha çok bahçeli özel yaşam alanlarında tercih edilse de daha pek çok alanda otopark girişi olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle araçları kapalı bir alanda muhafaza etmek için tercih edilen kapı otomasyonları geçişin konfor sağlaması açısından uzaktan yönetime imkan tanıyacak Nice garaj kapısı kumandası ile rahatlığın keyfini yaşamanızı sağlıyor.

Nice garantisinde imal edilen tüm garaj kapısı otomasyonlarına uygun olarak satışa sunulan Nice garaj kapısı kumandası bütçenize uygun fiyatlarının yanı sıra estetik tasarımı ile de dikkatinizi çekecek. Yalnızca tek tuşa dokunarak kapı açma ve kapama zahmetine girmeden mekanizmanın uzaktan çalışmasını sağlayacağınız kumanda modelleri ile hem zaman tasarrufu sağlayacak hem de kötü hava şartlarından etkilenmeyeceksiniz.

Aracınıza binerek direk olarak çıkış yapacağınız Nice garaj kapısı kumandası sayesinde garaj kapısı otomasyonlarını kullanımını tercih ettiğiniz her alanda rahatlığın ve konforun keyfini yaşayacaksınız. Birbirinden farklı seçeneklerle satışa sunulan kumanda modelleri Rolling kod programlama teknolojisi ile de kopyalanmasına izin vermeden güvenli kullanımlarınıza imkan tanıyacak.

Nice garaj kapısı kumandası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir