Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Garaj Kapısı | Garaj Kapısı Sistemleri

Son dönemde araba tutkusu giderek yaygınlaştı. Otomobiller, otomobil modelleri, otomobil fiyatları, ikinci el otomobil, ikinci el araba fiyatları pek çok insanın ilgi alanlarından.

RENAULT, VOLKSWAGEN, FIAT, FORD, HYUNDAI, DACIA, OPEL, TOYOTA, PEUGEOT, HONDA, NISSAN, MERCEDES-BENZ, CITROEN, SKODA, BMW, AUDI, KIA, SEAT, MITSUBISHI, VOLVO, IVECO, ISUZU, SUZUKI, JEEP, BENTLEY, FERRARI, ASTON MARTIN, DS, MASERATI, LEXUS, INFINITI, SMART, JAGUAR, SSANGYONG, ALFA ROMEO, PORSCHE, LAND ROVER, MINI, MAZDA, KARSAN, SUBARU… Herkesin beğenisi, tercihi farklı.

Otomobillerin yaygınlaşması ile gelişen ihtiyaçlardan biri de park alanları ve garaj sistemleri. Garaj sistemlerinde Nice Türkiye sektörün zirvesinde. Nice Türkiye garaj kapısı motorları, zorlu hava koşullarına karşı dayanıklılığı, şıklığı, yedek parça imkanı ile tercih nedeni.

Araç yoğunluğu bulunan alanlarda ve yine otopark, garaj gibi yerlerde de bariyer sistemleri Nice kalitesinde.

Nice bariyerleri, 3 metreden 9 metreye kadar kol uzunluğu, yoğun kullanıma uygunluğu, sıkışma emniyeti, güvenlik sistemleri, kol kırma ile bağlanabilme niteliği, acil stop çıkışı, OGS, KGS ve HGS sistemlerine uyumluluğu ile tercih ediliyor.

Nice Servisi ve Nice Müşteri Hizmetleri de müşteri memnuniyeti kazanan birimler. Nice Türkiye, sadece satış değil, montaj, kurulum, bakım ve onarımda da ürünlerinin kullanıcılarının yanında.

Nice Türkiye, kalitesini müşteri memnuniyetiyle kanıtlamış bir marka ve müşterilerinin referansıyla yoluna devam etmekte. Cumhurbaşkanlığı, Türk Telekom, ALGIDA, İstanbul Aydın Üniversitesi, CITROEN, EVYAP Nice referansları arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir