Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Bariyer Metal Kütle Sensörü

Nice Bariyer Metal Kütle Sensörü

Nice Türkiye Bariyer sistemlerine yedek parça ve aksesuar modeli olarak satışa sunulan Nice Bariyer Metal Kütle Sensörü hem ürünün yüksek hassasiyetine hem de hızına katkı sağlamaktadır. Bariyer sistemleri için dışarı çıkışı kolaylaştırmak amacıyla bariyer koluna yaklaşıldığında araçların algılama sistemini aktif hale getirmesiyle bariyer kolunun açılması kullanım konforunu da beraberinde getiriyor. 24 V çalışma voltajında tek kanallı otomatik kalibrasyonunda iki kanal çıkışı ile hem otomatik kullanımlara imkan tanıyabilir hem de programlama özelliğini kullanarak işlevsel kullanımını maksimum düzeyde sağlayabilirsiniz. Üzerine gelen metalin yoğunluğuna bağlı olarak bariyer sistemine gönderilen sinyallerle bariyer kolunun otomatik kullanımlara uygun olarak açılması kontrollü geçiş alanlarından giriş ve çıkışlar için seri geçişe imkan tanımaktadır. Bu sayede zaman tasarrufu ile özellikle işletme, kamu kurum ve kuruluşları, endüstriyel tesis ve fabrika girişleri için zaman tasarrufu ile birlikte çalışma sisteminin de seri bir şekilde gerçekleşmesi tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap edebilmektedir.

Nice Kollu Bariyer Metal Kütle Sensörü

Nice Bariyer sisteminin açılması ve kapanması ya da bazı alanlarda otomatik bilet kesim işlemleri için yol üzerinde uygun yerde bir aracın olup olmadığı tespiti için de kullanılabilir. Yol kısmında veya geçiş kontrolü sağlanan alanların iç kısmında iki taraflı olarak yere döşenen birkaç metre kablo ile Nice Bariyer Metal Kütle Sensörü bariyer sistemine entegre edilebilmektedir.

Nice Bariyer Sistemleri Metal Kütle Sensörü

Nice Yetkili Servisi Güven duyacağınız kalitesinde en ekonomik fiyat avantajlarında sahip olacağınız Nice Bariyer Metal Kütle Sensörü yere döşenen kablolar sayesinde elektromanyetik alan oluşturarak geçişlerde güvenliği de teminat altına alabilmektedir. Nice garantisinde yedek parça veya aksesuar modeli olarak gönül rahatlığı ile sizler de siparişlerinizi verebilirsiniz. Bariyer modelinin işlevsel özelliklerini maksimum düzeye çıkararak güvenliği de garanti altına alıp kullanımda konfor sağlayabilirsiniz.

Nice Bariyer Servisi, 

Nice Bariyer Sistemleri Metal Kütle Sensörü ve Nice BariyerNice Teknik Servisi hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Bariyer servisi hizmeti  istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Bariyer Yetkili Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir