Şirinevler Mh Göktepe1 Sok No7/B Bahçelievler İST
+90 212 451 20 34
info@niceturkiye.com.tr

Nice Türkiye | Nice Motor | Kollu Bariyer | Garaj Kapısı

[rev_slider_vc alias=”tm-01″]

NİCE TÜRKİYE YETKİLİ SATIŞ & SERVİS

Nice Motor Firması Dairesel (Kanatlı) Kapı Motoru, Yana Kayar Kapı Motoru, satış ve üretimlerinin yanı sıra bu ürünlerin Nice Aksesuar, Nice Fotosel, Nice Sensör, Nice Flaşör ürünleri de şık tasarımlarıyla gözlerimize Nice Estetikliğini vurguluyor. Kalitesinden ödün vermeden araçların güvenliğini sağlayan Nice Motorları, Nice Otomatik Kumandaları ile birlikte satışını gerçekleştirmektedir.
[thememove_roundedicon icon=”” align=”center” color=”#3769b5″ icon_txt=”pe-7s-culture”]

NİCE GARAJ KAPISI

Nice Yana Kayar Kapı motoru çeşitleri; Robus 400, Robus 600, Robus 1000, Run 1500, Run 1800, Run 2500, Run 2500 I ve Tub 3500 modelleri mevcuttur.
[thememove_roundedicon icon=”” align=”center” color=”#3769b5″ icon_txt=”pe-7s-news-paper”]

NİCE KOLLU BARİYER

Nice Kollu Bariyer motorları çeşitlerimiz arasında; L Bar, S Bar, M Bar, Wide L, Wide S, Wide M, Wide ve Will modellerimiz bulunmaktadır.
[thememove_roundedicon icon=”” align=”center” color=”#3769b5″ icon_txt=”pe-7s-cup”]

NİCE SEKSİYONEL KAPI

Nice Seksiyonel Kapı motorları çeşitlerimiz arasında; Ndck 3001, Ndck 0299, Ndcm 0022, Soon ve Sumo modelleri bulunmaktadır.
Kalite ve güvenle adını sektörün zirvesine yazdıran İtalyan firma Nice, 1996’dan bu yana Türkiye’de de müşterilerinin referansıyla kendini kanıtladı.
Nice Türkiye, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Motorları ve Bariyer Sistemlerinin yanı sıra Nice Tamir Bakım ve Nice Yedek Parça hizmetleri de sunmakta. Nice Servis, Bariyer, Kollu Bariyer, Mantar Bariyer, Garaj Kapısı Motoru, Bahçe Kapısı Motoru, Seksiyonel Kapı Motoru, Endüstriyel Kapı Motoru ve Kit Aksesuarlarda Nice Türkiye’yi tercih edenlerin 7/24 yardımcısı.
Nice Bahçe Kapısı Motoru, Yana Kayar Kapı Motoru, Endüstriyel Kapı Motoru, Garaj Kapısı Motoru, Dairesel Kapı Motoru, Kepenk Motoru ürünleri başta engel tanıma ve yavaş başla yavaş dur özellikleriyle tercih nedeni.
Ürünlerin kullanım aşamasında, müşteri hizmetleri ve alanında uzman personellerin görev aldığı yaygın Nice Yetkili Servis ağı müşterilerinin destekçisi.
Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak, fiyat listesi talep etmek, varsa soru işaretlerinizi gidermek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜRÜNLERİMİZ

[best_selling_products per_page=”6″ columns=”2″]

HAFTANIN ÜRÜNÜ

[product_page id=”1987″]

BİZİM HAKKIMIZDA NE DEDİLER

[thememove_testimonial style=”3″ enable_carousel=”true” display_bullets=”true” enable_autoplay=”true” slides_to_display=”3″ display_author=”true” display_url=”true” display_avatar=”1″ size=”170″]

NİCE ÜRÜNLERİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

[thememove_newsupdate type=”2″ num=”4″]
MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0212 451 2034
E-MAİL info@niceturkiye.gen.tr
Çobançeşme Mahallesi, Sokullu Sk. 27/A Bahçelievler/İstanbul.

SERVİS Mİ İSTİYORSUNUZ ?

Nice Servis olarak Otomatik Sürgülü Kapı, Endüstriyel Kepenk Motoru, Santral Tip Kapı Motorları, Demir Bariyer, Otomatik Kapı Kumandası hakkında da deneyimli kadro ekibiyle siz müşterilerimize destek olabilmektedir.
[contact-form-7 id=”136″ title=”Home 01 Request”]